Amazon İlaçlama Pest Kontrol Hizmeti

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Amazon İlaçlama Pest Kontrol

Amazon İlaçlama Pest Kontrol 6 yıllık deneyim ile 2020 yılında etkin ve yetkin personelleri ile profesyonel hizmet sunabilmek için kurulmuştur.

Amazon İlaçlama Pest Kontrol ; kapalı ve açık alanlarda Dezenfeksiyon (Küf, Maya, Bakteri, Virüs vb.), Haşere (Hamamböceği, Karınca, Pire vb.), Kemirgen (Lağım Faresi, Çatı Faresi, Tarla Faresi), Uçkun (Karasinek, Sivrisinek, Yaban Arısı vb.) ve Diğer Zararlılar (Yılan, Süne, Örümcek vb.) ile mücadele ve kontrol hizmetleri vermektedir.

Haşere ve Kemirgenlere karşı uyguladığımız yöntemler bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmetlerin standartları ile yapılan raporlamalar sayesinde müşteri memnuniyeti bizi sektörümüzde bulunduğumuz konuma getirmiştir.

Dezenfeksiyon, ortam sterilizasyonu ile eviniz ve iş yerinizdeki zararlı mikro organizmaları değer verdiğiniz canlılardan uzak tutmak için bilimsel verilere dayanarak koruma yapmaktayız.

T.C. Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü tarafından alınan yetki ile çalışmalarımızı özen ile yürütmekteyiz. T.C. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından kapalı ve açık alanlarda önerdikleri etken maddleri içeren, insan sağlığı için az etkiyi gösteren ancak ortam zararlıları için öldürücü, uzun süre etkiye sahip ve kullanıldıkları ortam da leke / koku problemi oluşturmayan Halk Sağlığı Ürünleri ile mücadele edilmektedir.

Misyonumuz

Uzman kadromuz, sertifikalı ürünlerimiz, kendimize olan inancımız, istikrarımız ve başarılarımız ile sözleşmesini imzaladığımız her projeyi, son teknolojik gelişmelerle “güncel ve daha verimli, daha üretken”, yaratıcı katkılarla “benzerlerinden farklı” proje olarak ele alır ve sürekli koruma için çalışır.

Vizyonumuz

Gelişen Teknoloji, Artan Talep ve Değişen İhtiyaçlar doğrultusunda Amazon Pest Kontrol’ü emin adımlar ile daha ileriye taşımaktır. Çalışma alanlarımız ile ilgili sorunlara ve ihtiyaçlara doğtu çözümler bularak önceliğimiz Ankara ve daha sonrasında Türkiye’de Pest Kontrol alanında saygınlığımızı daha da arttırmak.

ankara ilaçlama firması

05397729025
Whatsapp'tan Görüş
💬 Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?